Turvalist puhkust, hea külaline!

K, 11/08/2021 - 12:00

TÄHELEPANU!

Alates 9. augustist tagame vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele külastajate nakkusohutuse ja kontrolli ning ootame AQVA spaasse külastajaid, kes omavad:

·         vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõend vaktsineerimiskuuri läbimise kohta)

·         või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)

·         või negatiivset COVID-19 testitõendit (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust)

NB! Vastava tõendi puudumisel on alates 12.08.21 võimalus meie juures teha antigeenipõhine kiirtest. Testida saab iga päev kl 14-18. Testi hind on 8 € ning vastuse saab kätte 15 minutiga. Negatiivse tulemuse korral väljastame nakkusohutuse tõendi, mis kehtib AQVA spaa kõikides osakondades 48 tundi.

Testimiseks kasutame süljeprooviga HYGISUN® kiirtesti.

Tähelepanu: Palun ärge sööge ega jooge 30 minutit enne proovi võtmist ning vältige selle aja jooksul ka närimiskummi ja tubaka tarbimist, kuna see võib testi tulemust mõjutada.

Üks eelnimetatud tõenditest või meie juures tehtud HYGISUN® kiirtesti negatiivne testitulemus peab olema külastajal al 18 eluaastast. Alla 18 aasta vanustel külastajatel nakkusohutust ei kontrollita.

HOTELLIS MAJUTUJAD – kõigil hotellis majutujatel on vajalik hotelli sisseregistreerides ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend või meie juures tehtud HYGISUN® kiirtesti negatiivne testitulemus

VEE-JA SAUNAKESKUSE KÜLASTAJAD – kõigil, kes soovivad tulla AQVA vee-ja saunakeskusesse ning ei majutu meie hotellis, on vajalik saabudes näidata teenindajale isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend või meie juures tehtud HYGISUN® kiirtesti negatiivne testitulemus.

KONVERENTSID, SEMINARID jt. GRUPIÜRITUSED – palume ürituse läbiviijal või korraldajal tagada, et kõigil üritusel osalejatel (sõltumata grupi suurusest) on üks eelnevalt nimetatud tõendist olemas. Rakveres on võimalik teha antigeeni kiirtesti Confido testimispunktis Rakvere Kroonikeskuses aadressil Adoffi 11

NB! Loobu AQVA spaa külastamisest kui:

  • Sul on COVID-19 haigestumise või COVID-19 haigestunuga lähikontaktis olemise tõttu isolatsiooni kohustus
  • Sul esinevad ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (sh kerge nohu, kurguvalu, kurgu kriipimine, köha vms)

Täpsema info kehtivate piirangute kohta leiad SIIT