AQVA püsikliendikaart

- Kliendikaart annab õiguse püsikliendisoodustustele Aqva Hotel & Spa´s ning mitmete meie heade koostööpartnerite juures. 
- AQVA püsikliendikaart on tasuline. Kaardi hind on 10 € ning seda on võimalik osta hotelli vastuvõtust ja veekeskuse vastuvõtust.
- Kliendikaart ei ole kasutatav maksevahendina.
- Püsikliendikaart väljastatakse ainult füüsilistele isikutele.
- Püsikliendikaardi omanikuks on võimalik liituda alates 16. eluaastast.
- Püsikliendikaart on personaalne ja ei ole ette nähtud edasiandmiseks kolmandatele isikule.
- Püsikliendikaardi omanikule kehtivad soodustused on personaalsed, juhul kui AQVA Hotel & Spa poolt ei ole teatatud lisasoodustustest kaardi omanike kaaslastele või pereliikmetele.
- Püsikliendisoodustuste kohta saadetakse klientidele igakuiselt infokiri e-mailile, kus on täpne info kehtivate püsisoodustuste ning hooajaliste soodustuste kohta.
- Püsikliendikaardi kaotamisest palume teavitada hotelli administraatorit. Uue kaardi väljastamine on tasuline ja maksab 10 €. Leitud kaardi palume tagastada Aqva Hotel & Spa´sse.
- Püsikliendikaardi omanikul palume teavitada oma kontaktandmete muutumisest hotelli administratsiooni, et tagada temale saadetud pakkumiste ja erisoodustuste kättesaamist.

- AQVA Hotel & Spa omab õigust kehtetuks tunnista kliendikaart juhul kui:
kaardi omanik on andnud oma kaardi kasutamiseks kolmandatele isikutele;
kaardi omanik on esitanud ankeedis enda kohta mittetõest informatsiooni.

AASTARINGSED SOODUSTUSED 2017

1. Vee- ja saunakeskuse külastuse letihindadest  ja toodetest – 10%
 (v.a  ujumise treeningud, kuukaardid, kursused ja üritused)

2. Spaahoolitsuste letihindadest ja toodetest – 10%

3. Fiore restorani a´la carte ja Fresco menüüst – 10%

4. Majutuse kehtivast letihinnast 1.1 - 7.1.2017 -10%
8.1–30.12  saabumisega P-N- 15%, R,L -10%

5. Püsikliendile pühapäevast esmaspäevani majutus standardklassitoas superhinnaga, 65 € / öö kahele, XL-toas hinnaga 78 €/ öö kahele, ühendatud uksega standard peretuba 129 €, ühendatud uksega XL-peretuba 150 € (soodushinnaga tubade arv piiratud) – soodushinnaga tuba on võimalik broneerida ühe kaardi kohta üks tuba. Pühapäevane soodustus ei kehti saabumisega: 1.01; 19.03; 30.04; 22.10 ja 24.12. Nendel pühapäevadel kehtib tavapärane püsikliendikaardi soodustus -15%.
Riiklikel pühadel, mis 2017. aastal satuvad argipäevale ehk 1.05; 25.12 ja 26.12  kehtib nädalavahetuse soodustustus -10%.

SOODUSTUSED MEIE HEADE KOOSTÖÖPARTNERITE JUURES

1. Berliini Trahteris Rakvere kesklinnas -10%.

NB! Kõik soodustused kehtivad kliendikaardi ettenäitamisel enne ostu sooritamist ja hotellitoa arvele lisamist. Hotellitoa broneerimisel on vajalik teatada koheselt püsikliendikaardi number.
Soodushinnaga pakutavatele toodetele, kampaaniahindadele ja teenustele soodustus ei laiene! Soodustus ei laiene ka kinkekaardi ostul ja teenustele, mis ostetakse kinkekaardina.