Vannirituaalid

Vannihoolitsusi pakume Royal vannis. Vannihoolitsusi soovitame enne massaaži.

Royal vannis saate valida erinevate massaažiprogrammide vahel, mida pakub teile spaateenindaja.

Vannirituaali kestus on 20 min, millest vannis olete 15 min.  Seejärel niisutate enda keha luksusliku kehaemulsiooniga.

MAAILMAMERE LUKSUSLIKUD VANNIRITUAALID

PHYTOMARIN - 20 min 20 €
Ehe rikkalik mereveeline hoolitsus. Suursugune hellitus ilu, tervise ja heaolu nimel Prantsusmaalt Bretagne imelisest puhtast koralliranniku veest.

PHYTOMARIN MULTI-ACTION  - 20 min 20 €
Sügavpuhastav, mineraliseeriv ja toniseeriv hoolitsus. Vannirituaal kõrgemate ilu- ja heaolueesmärkide heaks, mis toetab kehakujundamist ja organismi puhastumist jääkainetest.
Ei sobi kilpnäärmehaiguste, joodi-, vetika- ja mereandide allergia puhul.

PUNASE VEINI VANNIRITUAAL - 20 min 20 €
Priviligeeritud ja ainulaadne vorm võitluses stressiga. Viimane sõna kosmeetilistes protseduurides. Vein + ilu = veiniteraapia.
Punased viinamarjad omavad võimsat vabade radikaalide vastast toimet tänu nende seemnetes ja viljalihas sisalduvale polüfenoolile, mis kosmeetilistes toodetes kehamähiste kujul muutuvad tõeliseks ravimiks vananemise vastu. Aromaatne vannikokteil punaste viinamarjade tõmmisest, veinist ja õlidest hellitab teie keha õrnalt.
Veiniteraapia aitab säilitada naha nooruslikkuse  ja elastsuse, lisades  sära, tugevust ja toonust ning pidurdades enneaegseid vananemisprotsesse. Pinguldab ja modelleerib keha, pidurdab naha enneaegse vananemise ilminguid, vabastab stressist.

LUKSUSLIK PIIMAVANN - 20 min 20 €
Niisutav ja taastav vannihoolitsus.

 

Broneeri:  +372 326 0015
P-N 9:00 - 20:00
R-L 9:00 - 21:00