Sünnipäevaloosi võitjad

T, 29/05/2018 - 10:01

AQVA spaa suur sünnipäevaloos on lõppenud ning siit leiate kõik õnnelikud võitjad!

 

 

SÜNNIPÄEVALOOSI VÕITJAD RAKVERES:

PEAAUHIND – ÖÖBIMINE NELJALE CAESARI SVIIDIS

Tõnu Põldma

3-KÄIGULINE LÕUNA- VÕI ÕHTUSÖÖK KAHELE FIORES

Lilian Riispere

3-KÄIGULINE LÕUNA- VÕI ÕHTUSÖÖK KAHELE FRESCOS

Annika Elmend

HILOTI MASSAAŽ

Raivo Tomson

MEDY JET MASSAAŽ

Anžely Uuetoa

Tarmo Lass

Ülle Poom

Kätlin Tamm

Sirly Kask

VEE- JA SAUNAKESKUSE KUUKAART

Helle Aruksaar

VEE- JA SAUNAKESKUSE PEREPÄÄSE 2,5 TUNDI

Allon Kudi

Maie Sirila

Eha Villo

Andrus Annimäe

Regina Veskimäe

VEE- JA SAUNAKESKUSE PÄÄSE 2,5 TUNDI

Tarmo Selter

Urve Nirgi

Matteo Kisand

Inge Leemets

Pille Jootma

Kerli Pajus

Astrid Tamm

Margus-Mikk Maasi

Andres Saukas

Pille Mänd

 

 

SÜNNIPÄEVALOOSI VÕITJAD TEISTES LINNADES:

 

PEAAUHIND – ÖÖBIMINE NELJALE CAESARI SVIIDIS

Jõgeva: Lilian Olgo

Põlva: Jaan Purge

Võru: Kairi Koemets

Jõhvi: Natalja Zinovjeva

Haapsalu: Jekaterina Sergejenkova

Kuressaare: Kätlin Kaimer

Paide: Marko Remlik

Pärnu: Kerli Tamm

Viljandi: Gerry Ilumäe

 

 

ÖÖBIMINE KAHELE DBL DELUXE TOAS

Jõgeva: Svetlana Spilik

Põlva: Anne Mõtsar

Võru: Raivo Pindmaa

Jõhvi: Pille Sööt

Haapsalu: Kristel Pärnpuu

Kuressaare: Helen Vikat

Paide: Anneli Ninep

Pärnu: Kristiina Koik

Viljandi: Toivo Toonekurg

 

 

ÖÖBIMINE KAHELE XL-TOAS

Jõgeva: Sten Saareleht

Põlva: Aire Sõmerik

Võru: Anna-Liis Taaler

Jõhvi: Ene Joala

Haapsalu: Anne-Liis Matveos

Kuressaare: Siret Änilane

Paide: Liisa Hendrikson

Pärnu: Madli Murumaa

Viljandi: Ann Raukas

 

 

VEE- JA SAUNAKESKUSE PEREPÄÄSE 2,5 TUNDI

Jõgeva:

Tea Jõemägi

Karl-Johan Kaarepere

Nele Soolepp

Diana Rosin

Kaidi Truhatševa

Vladimir Litvin

Lii Juhkam

 

Põlva:

Elis Õunapuu

Aljona Gritsmanova

Kaja Mikson

Rene Õunapuu

Eva Kõrgmaa

Aive Mattus

Reelika Kornilova

 

Võru:

Kristi Tammur

Andrei Kiš

Liia Kiirop

Olaf Teder

Urmet Ilves

Aare Pai

Eliisbeth Melts

 

Jõhvi:

Maie Paas

Anastassia Avdejeva

Kairit Siilak

Heli Murumaa

Oksana Azarova

Moonika Piirmäe

Ago Rand

 

Haapsalu:

Kristina Chowdhury

Heli Randpere

Liina Erit

Diana Smirnova

Mirje Sims

Elli Piberman

Enola Suurkuusk

 

Kuressaare:

Hillar Mölder

Kristi Kuusk

Riina Pütsepp

Malle Mets

Priit Jahimaa

Hilja Kaev

Rebeca Jürisson

 

Paide:

Sirje Laan

Olev Tiisler

Ahti Renser

Merle Nurmsalu

Jaana Rosme

Annika Altmäe

Janne Piller

 

Pärnu:

Eneli Kivi

Triin Tõnisson

Pille Tomingas

Kaisa Kirikal

Raido Vaan

Karin Perelman

Doris Tõniste

 

Viljandi:

Marina Lillepõld

Helerin Türkson

Merili Rohulaid

Viljar Vahemaa

Elina Mumm

Annika Kirsimäe

Alar Kaar

 

Palju õnne kõigile võitjatele! Teiega võetakse e-posti teel ühendust!