Treeningud

"

Loe lisaks SIIT

See on  veesõprade jaoks parim viis enda vormis hoidmiseks. 45 minutit kestva tunni meeleolu tõstab muusika. Olenevalt treeningtunni iseloomust pööratakse rohkem tähelepanu aeroobse võimekuse parandamisele või lihastreeningule. Tunnis osalemine ei eelda ilmtingimata spetsiaalset ettevalmistust, head ujumisoskust ega eritreeningut. Tund lõppeb kergete venitusharjutustega. 

Treening on emotsionaalne, annab hea koormuse ning kulutab palju energiat. Soovitud tulemuste (hea enesetunne, treenituse teke, kaunim keha) saavutamiseks peab olema järjekindel ning treenima minimaalselt kaks korda nädalas. Kes soovib alandada kehakaalu peaks osalema treeningutes vähemalt kolm korda nädalas ja üle vaatama toitumisharjumused.
Vesiaeroobika sobib igas vanuses naistele ja meestele.

Intervalltreeningu põhimõtteid järgiv ringtreening kaasab kõiki suuremaid lihasgruppe. Pärast kerget 10minutilist soojendust sooritatakse harjutused. Treening lõpeb venitustega. Ringtreening kestab 45 minutit.
Treeningrühma suurus on 12 inimest ja seetõttu on vaja ette registreerida telefonil +372 326 0010

Personaaltreener koostab treeningplaani vastavalt kliendi eesmärgile, jõusaali harjutuste kava, näitab ette harjutused, annab nõu õigeks toitumiseks.  Treening kestab 45 min.
Personaaltreeninguks on vajalik ette registreerida telefonil +372 5557 5231

Pärast sündi on vesi beebidele kõige loomulikumaks keskkonnaks. Ujumine õpetab imikule tasakaalu- ja suunavaistu, aitab kaasa motoorikale ja koordinatsiooni arengule. Ujumine annab kogu eluks vajaliku liikuvuse ja vastupidavuse ning ühtlasi ka karastab neid. Imik õpib sukelduma, ennast pinnale tõmbama, vee peal õõtsuma ja vee all hinge kinni hoidma. Kõik need kiirendavad ujumisoskuse omandamist, mis on siiski võimalik alles siis, kui lapsel on selleks küllaldased eeldused, 3-4aastaselt.

Mis see on? See on imiku mängulaadne tegevus vees, mis peab talle pakkuma rõõmu ja ei tohi liialt väsitada. Eesmärk on imiku karastamine ja eakohaste võimete kasutamine. Ujutamine toimub instruktori nõuannete järgi.
Kas ujutav imik on tervem? Ta põeb viirushaigusi kergemini, mis on meie kliimas väga oluline. Imikueas ujunud lapsed on liikuvamad, tasakaaluka iseloomuga, hea isu ja unega. Vesi masseerib nahka, mistõttu paraneb naha hingamine, aktiveerub ainevahetus. Ujumisharjutused arendavad hingamislihaseid, panevad tööle kogu kopsu. See omakorda aitab hingamissüsteemil vastu panna tõvestatavatele mikroobidele.
Mida veel tuleks teada? Imik on vees koos lapsevanemaga. Vajalik on veemähe, mida saab osta ka Aqva Hotel & Spa administraatori käest.

 

Info ja registreerimine: +372 326 0010