Saunakeskus

Saunakeskus avatud

ER  10:0022:00

L, P kell 8:0022:00

Saunakeskuses  ootavad teid 7 suurepärast sauna: soolasaun, aroomi-aurusaun, sanaarium, eri temperatuuridega 2 leilisauna, auru-soolasaun ja infrapunasaun. Saunamõnudele lisaks on saunakeskuses karastav külmaveebassein, külma- ja  kuumaveevannid  jalgade turgutuseks, mullivann ja caldarium vaatega otse idüllilisele pargile. 

Aqva Hotel& Spa suurepärased saunad!

Sanaarium  on madala temperatuuriga ning mentooliaroomiga lõõgastumissaun. Rahustab, puhastab  ja värskendab

Toimib positiivselt nii kehale kui vaimule. Puhastab ja noorendab.

Klientidele, kes ei kannata kõrget kuumust. Vähendab väsimust ja puhastab  meeli.

Aurusaunas soolaga  enda hõõrumine mõjub kooriva hooldusena ja saunast väljudes tundub nahk tõeliselt siidine. Parandab naha tekstuuri, toonust ja elastsust. Soola-aurusaun lihtsaim ja mugavaim viis, et vabaneda kehasse kogunenud mürkidest.

Aur puhastab nahka. Auru käes avanevad poorid ja higinäärmed eritavad kehast jääkaineid. Paraneb naha struktuur, toonus ja elastsus. Eukalüptiaroomiga saun aitab peletada väsimust. Paraneb verevarustus ja kiireneb ainevahetus.

Soola-aurusaun mõjub  naha verevarustust parandavalt, turseid vähendavalt ning karastavalt. 
Aqva soolasaun on eriline seetõttu, et sool piserdub õhku koos auruga.
Sool on tuntud oma erakordsete omaduste poolest. Aitab leevendada allergiat ja astmat. Vähendab stressi ja puhastab nahka, tugevdab immuunsüsteemi. Soolal on noorendav mõju kehale.

Infrapunasaun toimib infrapuna ehk soojuslainete energia kandumisel õhuruumi. 
Spetsiaalselt ehitatud saun laseb ohutul kiirgusel tungida võimalikult sügavale inimkehasse, soojendab elundeid, kiirendab verevarustust ja ainevahetust, väljutab mürke ning tugevdab organismi immuunsussüsteemi.

Sooja pingiga lõõgastusruum.

Klient kõnnib vaheldumisi külma ja sooja vee basseinis, mille põhjas on erineva suuruse ja tekstuuriga merekivid. Kogete suurepärase ravitoimega punktmassaaži.