Saunakeskus

"

 

TÄHELEPANU!

Alates 25. oktoobrist tagame vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele külastajate nakkusohutuse ja kontrolli ning ootame AQVA spaasse külastajaid, kes omavad:

·         vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõend vaktsineerimiskuuri läbimise kohta)

·         või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)

Alates 1.11.2021 peavad 12-17-aastased (kaasa arvatud) noored tegevustes osalemiseks esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ja antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel või tegevuses osalemist. Lisaks tervishoiuteenuse osutaja tehtud testile kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus. 

Rohkem infot SIIT

SAUNAKESKUS AVATUD!

E-R kell 10:00 - 22:00
L, P kell 8:00 - 22:00

NB!

Alates 17.01.2022 on muutunud saunade lahtiolekuajad. Täpsem info allpool saunade kirjeldustes.

 

 

 

Sanaarium on madala temperatuuriga lõõgastumissaun. Rahustab, puhastab  ja värskendab.

 

Toimib positiivselt nii kehale kui vaimule. Puhastab ja noorendab.

 

Klientidele, kes ei kannata kõrget kuumust. Vähendab väsimust ja puhastab meeli.

 

 

Aurusaunas soolaga enda hõõrumine mõjub kooriva hooldusena ja saunast väljudes tundub nahk tõeliselt siidine. Parandab naha tekstuuri, toonust ja elastsust. Soola-aurusaun on lihtsaim ja mugavaim viis, et vabaneda kehasse kogunenud mürkidest.

Aurusaun mõjub naha verevarustust parandavalt, turseid vähendavalt ning karastavalt. Aur puhastab nahka. Auru käes avanevad poorid ja higinäärmed eritavad kehast jääkaineid. Paraneb naha struktuur, toonus ja elastsus.

 

 

Infrapunasaun toimib infrapuna ehk soojuslainete energia kandumisel õhuruumi. 
Spetsiaalselt ehitatud saun laseb ohutul kiirgusel tungida võimalikult sügavale inimkehasse, soojendab elundeid, kiirendab verevarustust ja ainevahetust, väljutab mürke ning tugevdab organismi immuunsussüsteemi.

Kõndides vaheldumisi külma ja sooja vee basseinis, mille põhjas on erineva suuruse ja tekstuuriga merekivid, kogete suurepärase ravitoimega punktmassaaži.

 

Info: +372 326 0010