Saunakeskus

Saunakeskuses ootavad teid 7 suurepärast sauna: soola-aurusaun, aroomi-aurusaun, sanaarium, eri temperatuuridega 2 leilisauna, aurusaun ja infrapunasaun. Saunamõnudele lisaks on saunakeskuses karastav külmaveebassein, külma- ja  kuumaveevannid  jalgade turgutuseks, mullivann ja caldarium vaatega otse idüllilisele pargile. 
 

AQVA spaa pakub saunakeskuses võimalust lõõgastuda erakordselt - saunameister vihtleb ja muudab külastuse veelgi mõnusamaks. Saunarituaalid toimuvad igal esmaspäeval ja laupäeval saunakeskuse sanaariumis kell 18, 19 ja 21.
Aprillis toimuvad saunarituaalid igal esmaspäeval ning 8. ja 22. aprillil!

 

Aqva Hotel & Spa suurepärased saunad!

Sanaarium on madala temperatuuriga ning mentooliaroomiga lõõgastumissaun. Rahustab, puhastab  ja värskendab.

Toimib positiivselt nii kehale kui vaimule. Puhastab ja noorendab.

Klientidele, kes ei kannata kõrget kuumust. Vähendab väsimust ja puhastab meeli.

Aurusaunas soolaga enda hõõrumine mõjub kooriva hooldusena ja saunast väljudes tundub nahk tõeliselt siidine. Parandab naha tekstuuri, toonust ja elastsust. Soola-aurusaun on lihtsaim ja mugavaim viis, et vabaneda kehasse kogunenud mürkidest.

Aur puhastab nahka. Auru käes avanevad poorid ja higinäärmed eritavad kehast jääkaineid. Paraneb naha struktuur, toonus ja elastsus. Eukalüptiaroomiga saun aitab peletada väsimust. Paraneb verevarustus ja kiireneb ainevahetus.

Aurusaun mõjub naha verevarustust parandavalt, turseid vähendavalt ning karastavalt. Aur puhastab nahka. Auru käes avanevad poorid ja higinäärmed eritavad kehast jääkaineid. Paraneb naha struktuur, toonus ja elastsus.

Infrapunasaun toimib infrapuna ehk soojuslainete energia kandumisel õhuruumi. 
Spetsiaalselt ehitatud saun laseb ohutul kiirgusel tungida võimalikult sügavale inimkehasse, soojendab elundeid, kiirendab verevarustust ja ainevahetust, väljutab mürke ning tugevdab organismi immuunsussüsteemi.

Sooja pingiga lõõgastusruum.

Kõndides vaheldumisi külma ja sooja vee basseinis, mille põhjas on erineva suuruse ja tekstuuriga merekivid, kogete suurepärase ravitoimega punktmassaaži.

Saunakeskus avatud

ER kell 10:0022:00

L, P kell 8:0022:00

Info: +372 326 0010