Jõusaal

TÄHELEPANU!

Alates 25. oktoobrist tagame vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele külastajate nakkusohutuse ja kontrolli ning ootame AQVA spaasse külastajaid, kes omavad:

·         vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõend vaktsineerimiskuuri läbimise kohta)

·         või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)

Alates 1.11.2021 peavad 12-17-aastased (kaasa arvatud) noored tegevustes osalemiseks esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ja antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel või tegevuses osalemist. Lisaks tervishoiuteenuse osutaja tehtud testile kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus. 

Rohkem infot SIIT

Aqva jõusaalis ootavad teid kardioseadmed ja jõumasinad. Jõusaal on varustatud kvaliteetsete seadmetega. Hantlite valik ulatub 1 kg kuni 36 kg.

Jõusaali seadmed: seljasirutuspink, alakõhupink, rinnaltsurumispink, reguleeritav pink, kõhulihastepink, horisontaalpink, biitsepsipink, ristvedu trenažöör, rinnalihaste trenažöör, seljalihaste trenažöör, õlalihaste trenažöör, jalalihaste trenažöör, jooksurada, crosstrainer, stepper, velotrenažöör, sõudetrenažöör.

Pilet 1,5 h 8 €.
Hotelli klientidele on jõusaali kasutamine tasuta!

 

Jõusaal on avatud:
E-R kell 6:00 - 22:00
L, P kell 8:00 - 22:00

 

Osale meie jõusaali ringtreeningutel!
Jõusaali ringtreeningus saab reguleerida treeningu tõhusust, valida raskused, tempo. Treeningu jooksul tehakse erinevaid harjutusi (2-4 korda). Tund lõppeb venitusega. Sobib nii meestele kui naistele, nii algajatele kui edasijõudnutele. Treening kulutab palju kaloreid, muudab ajapikku Sinu kehakuju, treenib südant, arendab vastupidavust ja hingamiselundkonda.

Eesmärgini aitab Teid kiiremini jõuda sertifitseeritud jõusaalitreener Rene Kuusik.
Nõustab, juhendab ja koostab treeningkava. Personaalkava 15 €.