ALESSANDRO spaa (käed, jalad, kulmud, ripsmed)

 

Hästi hooldatud ja kaunid küüned lasevad Teil end hästi tunda ja annavad enesekindlust. Klassikaline küünehoolitsus sisaldab kõiki olulisi küünehoolduse elemente ning kingib lisaks ka heaolutunde. Hoolitsus koosneb neljast etapist: puhastamine, kujundamine, tasandamine ja toitmine. Hoolitsuse lõpetuseks saate valida sobiva laki 44 luksusliku dekoratiivlaki seast.

Alessandro NailSpa on unikaalne hoolitsus küüntele ja lähtub eri küünetüüpide vajadustest. Hoolitsuses kasutame aroomiteraapia võtteid, mis pakuvad erilist naudingut ning rahulolutunnet. Parimad aktiivained tagavad tõhusa tulemuse. Esmalt hindame NailSpa maniküüripassi küüneringi abil küünte seisundit. Hinnangulehe abil määrame vastavalt küünte seisundile hoolduse: lootos tervetele ja tugevatele küüntele, roos kuivade ja rabedate küünte hooldamiseks või lavendel pehmete õhukeste küünte tugevdamiseks. Hooldus koosneb 6 etapist: puhastamine, kujundamine, tasandamine, toitmine, erihooldus ning kaitsmine. NailSpa erihooldus lähtub just teie küüntest ning on seetõttu eriti tõhus, küünte kaitsmine aitab saadud tulemust kauem säilitada.

hand spa

Pehmed, terved ja hoolitsetud käed näitavad head tervist, pakuvad rahulolu ning innustavad tegutsema. Hand!Spa spaahoolitsus kätele muudab käed pehmeks ja elastseks, roosa kvartskivi massaaž stimuleerib vereringet, värskendab. Hoolitsus algab käte koorimisega, mille tulemusel muutub käenahk pehmeks, elastseks ja värskeks. Koorimisele järgneb Vital aktiivseerumi kätele kandmine, mis intensiivistab hooldusainete mõju. Hooldusainetena kasutame käte päeva- ja öökreemi, millele järgneb roosa kvartskivi wellnessmassaaž ja mask. Massaaži ajal toimib peopessa asetatud roosa kvartskuul. Roosa kvarts on südame- ja armastusekivi. Massaaž ja roosa kvartskivi stimuleerivad vereringet. Pärast maski kanname kätele Silk kaitsekihi.

Hoolitsuses on ühendatud Alessandro küüntehoolitsus NailSpa ja kätehoolitsus Hand!Spa. NailSpa on unikaalne spaahoolitsus küüntele ja lähtub eri küünetüüpide vajadustest. Hoolitsuses kasutame ka aroomiteraapiat. Esmalt hindame NailSpa maniküüripassi küüneringi abil küünte seisundit. Hinnangulehe abil määrame vastavalt küünte seisundile hoolduse: lootos tervetele ja tugevatele küüntele, roos kuivade ja rabedate küünte hooldamiseks või lavendel pehmete õhukeste küünte tugevdamiseks. Hooldus koosneb kuuest etapist: puhastamine, kujundamine, tasandamine, toitmine, erihooldus ning kaitsmine. NailSpa erihooldus lähtub just teie küüntest ning on seetõttu eriti tõhus, küünte kaitsmine aitab saadud tulemust kauem säilitada. Hands!Spa spaahoolitsus kätele muudab käed pehmeks ja elastseks, roosa kvartskivi massaaž stimuleerib vereringet. Hoolitsus algab käte koorimisega, millele järgneb Vital aktiivseerumi kätele kandmine. Hooldusainetena kasutame käte päeva- ja öökreemi, millele järgneb roosa kvartskivi heaolumassaaž ning mask. Massaaži ajal toimib peopessa asetatud roosa kvartskuul. Roosa kvarts on südame- ja armastusekivi. Pärast maski kanname kätele Silk kaitsekihi.

Spa Sensation parafiinihoolitsus lõõgastab, aitab säilitada käenaha niiskust ning muudab käed eriliselt pehmeks. Hoolitsus sobib väga hästi vereringehäirete ning liigesvaevuste korral. Hoolitsuseks kasutame lavendliparafiini, mis pakub lisaks efektiivsele toimele ka lõhnanaudingu. Hoolitsus algab käte / jalgade koorimisega, seejärel asetatakse käed /jalad parafiinkinnastesse või -sokkidesse. Hoolitsuse lõpetab kaitsev ja toitev kreem.

Ka meestele on olulised hoolitsetud käed, kuid meeste kätehooldus peab olema tõhus ja kiire - nagu Alessandro spetsiaalselt meestele loodud kätehooldus. MEN hand care peamisteks aktiivaineteks on vitamiinid A ja E, mis kaitsevad efektiivselt keskonnamõjude ja naha enneaegse vananaemise eest. Aktiivained muudavad naha pehmeks, elastseks ja lõõgastavad stressis nahka. 6 etapist koosnev spetsiaalselt meestele loodud hoolitsus annab perfektse tulemuse – terve, puhta ja nooruslikult pehme naha ning hästi hooldatud küüned.

Meie jalad teevad päeva jooksul märkamatult tuhandeid samme. Märkame seda aga siis, kui jalad vajavad abi ja hoolitsust. Pedix Marina Vital Classic jalahoolitsus aitab jalgu hooldada nii, et me ei pea oma sammude peale mõtlema. Hoolitsus algab MarinaVital Wellness jalavanniga, seejärel kasutame jalanaha hooldamiseks puuvillapadjakesi Go Lightly kompressiga. Kompressi ajal saavad hoolitsuse varbaküüned. Pärast kompressi viime läbi koorimise ning hellitame Teie jalgu lõõgastava jalapalsami massaažiga. Hoolitsuse lõpetuseks saate valida sobiva laki 44 luksusliku dekoratiivlaki seast. Hoolitsuse lõpus annab eksklusiivne Silky Touch puuder teie jalgadele kauni sädeluse.

pedix wellness

Hoolitsus algab MarinaVital Wellness jalavanniga, seejärel kasutame jalanaha hooldamiseks puuvillapadjakesi Go Lightly kompressiga. Kompressi ajal saavad hoolitsuse varbaküüned. Pärast kompressi viime läbi koorimise ning hellitame Teie jalgu lõõgastava jalapalsami ning mäekristalli massaažiga. Tiibeti valge mäekristall eemaldab negatiivse energia, puhastab keha ja pakub heaolutunnet. Hoolitsuse lõpus annab eksklusiivne Silky Touch puuder teie jalgadele kauni sädeluse.

Meie jalad teevad päeva jooksul märkamatult tuhandeid samme. Märkame seda aga siis, kui jalad vajavad abi ja hoolitsust. Pedix Marina Vital Deluxe jalahoolitsus aitab jalgu hooldada nii, et me ei pea oma sammude peale mõtlema, pakub naudingut ning heaolutunnet ning aitab saadud tulemust säilitada. Hoolitsus algab MarinaVital Wellness jalavanniga, seejärel kasutame jalanaha hooldamiseks puuvillapadjakesi Go Lightly kompressiga. Kompressi ajal saavad hoolitsuse varbaküüned. Pärast kompressi viime läbi koorimise ning hellitame Teie jalgu lõõgastava jalapalsami ning mäekristalli massaažiga. Tiibeti valge mäekristall eemaldab negatiivse energia, puhastab keha ja pakub heaolutunnet. Hoolitsuse lõpetab sügavatoimeline elustav jalamask ning eksklusiivne Silky Touch puuder annab teie jalgadele kauni sädeluse.

Kaunid ja hoolitsetud küüned on kui pärlid jalgadel. French Perfect tehnika ning erikoostisega, spetsiaalselt varbaküünte katmiseks loodud geelid, tagavad küünte kauni välimuse ning kaitse 4-6 nädalaks. Hoolitsuse lõpus annab eksklusiivne Silky Touch puuder teie jalgadele kauni sädeluse.

Hoolitsus algab küünte hooldusega kasutades French Perfect tehnikat ning spetsiaalselt varbaküünte katmiseks loodud erikoostisega geele. Peale küünte hoolitsust ootab teid ees MarinaVital Wellness jalavann, kus hoolitsetakse Teie jalgade eest. Kooritakse ning hellitatakse Teie jalgu lõõgastava jalapalsami ning mäekristalli massaažiga. Hoolitsuse lõpus annab eksklusiivne Silky Touch puuder teie jalgadele kauni sädeluse.

French Perfect tehnika ning erikoostisega, spetsiaalselt varbaküünte katmiseks loodud geelid, tagavad küünte kauni välimuse ning kaitse 4-6 nädalaks. Võimalusel katta varbaküüned värvilise geeliga. Meie jalad väärivad erilist hoolitsust, sest nad kannavad Teie sammude eest hoolt terve elu.

Pedix Marina Vital Detox lõõgastus tähendab professionaalset sügavpuhastavat ja jääkaineid väljutavat jalahoolitsust. Sügavpuhastav hoolitsus algab toksiine väljutava jalavanniga, seejärel kasutame jalanaha hooldamiseks puuvilla padjakesi Go Lightly kompressiga. Kompressi ajal saavad hoolitsuse Teie varbaküüned. Pärast kompressi kooritakse jalad Detox Peeling koorijaga, see sisaldab väärtuslikke õlide kompleki, mis kosutab ja toidab nahka. Seejärel kanname Teie jalgadele rikkaliku vulkaanilise maski vitamiinide ja hooldavate ekstraktidega.

Kas unistad küünelakist, mis püsib kaunina 2-3 nädalat ning kuivab sekunditega? Mis ei kulu, murene ning on alati särav? Mis toimib, kui küünetugevdaja? Sinu unistus on täitunud - LAC SENSATSION geellakid- lihtne nagu küünelakk, vastupidav nagu UV-geel! Sinu püsivalt kaunist maniküür!

 

 

Modernne Srtiplac püsib kauem kui tavaline küünelakk. Lähtuvalt küünetüübist võimaldab koorivat või spetsiaalse mähisega eemaldamist

 

Ripsmete püsivärvimine - 30 min 16 €

Ripsmete ja kulmude püsivärvimine ja modelleerimine - 30 min 23 €

Kulmude püsivärvimine ja modelleerimine - 30 min 16 €

Kulmude modelleerimine - 20 min 12 €

 

Broneeri telefonil +372 326 0015

P-N 9:00 - 20:00
R-L 9:00 - 21:00